Home Blog casino Що саме є турніром з багатоповерховим столом?

Що саме є турніром з багатоповерховим столом?

Що саме є турніром з багатоповерховим столом?

Термін “мульти столу турнір” відноситься до мульти столового турніру (MTT)-це тип турніру, в якому багато гравців у багатьох столах грають, поки останній таблиця не буде усунена з гри. Кількість таблиць зменшується рухомим гравцями, поки не залишиться лише одна таблиця. Турнір триватиме, поки остаточний гравець не буде усунено. Гравці класифікуються відповідно до остаточної позиції.

Як мені підписатися на турнір?

У фойє програмного забезпечення натисніть на Багаторазовий. З’явиться екран, на якому показано інформацію про наявні турніри, включаючи ідентифікатор турніру, ім’я, покупку типу гри, статус та кількість зареєстрованих учасників.

Виберіть подію, яка вас цікавить, і додаткова інформація з’явиться на вкладці Інформація про таблицю праворуч. Сюди входить, скільки чіпів ви отримаєте та призи, які ви можете виграти. Клацніть на Реєстраціякнопка. Тоді вас попросять підтвердити свою реєстрацію. Якщо натиснути РеєстраціяЗнову ви готові до гри. Піктограма галочка з’явиться у фойє поруч із турніром, на який ви підписалися.

В фойє оголосить час початку турніру. Слідкуйте за нашою супер серією для додаткової цінності кожного дня тижня slots-city.co.ua.

Після того, як я зареєструвався, чи є у мене можливість вийти з турніру?

Ви можете не зареєструвати турнір, відзначивши його у вестибюлі, а потім натиснувши кнопку Unregister. Ви не можете не зареєструватися, коли турнір розпочався.

Що я знаю, коли подія повинна розпочати?

Коли всі місця в турнірі будуть взяті на ваш екран, вискакує на вашому екрані, повідомляючи, що турнір ось-ось почнеться. Виберіть кнопку “Відвезти мене на турнір”, і ви будете сидіти за столом турніру.

Які призи?

Після завершення турніру система автоматично кредитуватиме рахунки переможців. Щоб побачити відсоток виплат для кожного місця, натисніть на інформацію про турнір. Після початку турніру це також буде видно у фойє турніру.

Що станеться, якщо я відключений під час турніру?

Якщо це станеться, система автоматично “розміщує і складе” для вас. Це означає, що ваші жалюзі будуть автоматично складені під час відтворення, а руки автоматично складені після гри.

Що саме є фріроллом?

Freerolls-це турніри, які ви можете брати участь безкоштовно, і є відмінним способом побудувати свій банкролл. Їх пропонують цілий день під Багаторазовийвкладка.

Що таке турнір “все-в лоттері”?

Зареєструйтесь, і у вас буде накожен. З Переможець виграє все.

Share:

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published.

DanishEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRomanianSpanish